Український Південь

Інформаційне видання

Медики виїздять з тимчасово окупованої Нової Каховки

У Новій Каховці, як і у всій Херсонській області, триває масовий виїзд мешканців у сусідні області та на території, де не проходять воєнні дії. Така ситуація призвела до суттєвого дефіциту професійних кадрів – повідомив Новокаховський міський голова Володимир Коваленко.
Першими забили тривогу керівники комунальних медичних закладів Центральної міської лікарні Наталія Гончарова та Центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Ходорковська.
Вчора, 27 квітня, вони разом з міським головою Нової Каховки Володимиром Коваленком обговорили це болюче питання. Виїзд лікарів та фахівців середнього медичного персоналу з міста викликає велике навантаження на тих медичних працівників, які залишились. Сімейні лікарі приймають усіх, незалежно від заключених декларацій. А ось спеціалізованих лікарів-фахівців замінити немає ким.
Поки прийнято рішення підміняти, або переводити на півтори ставки тих спеціалістів, які лишилися в місті, адже лікувальний процес перервати не можливо.
Не менш тривожною є тенденція відтоку керівників та фахівців інших комунальних підприємств. Наразі виїхали з міста два керівника-комунальника, яких замінили їхніми заступниками.
Є надія, що це не позначиться на якості послуг для населення.
З фахівцями державних служб та місцевого самоврядування, які виїхали з міста, розірвані трудові контракти, а ті, які лишились – працюють в дистанційному режимі.
Керівні органи місцевого самоврядування продовжують виконувати свої функціональні обов’язки.
Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка
КНП Центральна міська лікарня міста Нова Каховка” НМР
Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня