Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Хто взяв «золото» зі скіатлону та сноубордингу на Олімпіаді в Пекіні

Про це повідомляє інформаційне видання «Український Південь» з посиланням на сайт «ua.news». У повідомленні йдеться про наступне:

«На зимовій Олімпіаді у Пекіні пройшов медальний заїзд у чоловічому скіатлоні. За його результатами, олімпійським чемпіоном у цьому виді лижних перегонів став росіянин Олександр Большунов.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт Олімпійських ігор.

Повідомляється, що Большунов виграв змагання зі скіатлону на дистанції 15 км + 15 км, продемонструвавши час 1:16:09,8.

«Срібло» завоював ще один росіянин Денис Спіцов, який поступився лідеру 01:11,0, «бронза» дісталася фіну Ліво Нісканену.

Українці Олександр Красовський та Руслан Перехода опинилися за межами топ-50.

Додамо, що на Олімпійських іграх 2022 року в Пекіні також пройшла кваліфікація зі сноуборду в жіночому слоупстайлі.

Найкращі результати у цьому виді спорту продемонструвала дворазова чемпіонка світу новозеландка Зої Садовські-Сіннотт. Вона набрала найбільше балів (92,88 бала) та виборола першу золоту медаль зимових Олімпійських ігор для Нової Зеландії.

На другому місці опинилася американка Джулія Маріно. Бронзу виборола Тесс Коаді з Австралії».