Український Південь

Інформаційне видання

У Великокопанівській громаді розпочнеться робота з впровадження культури здорового харчування

Про це повідомляє інформаційне видання «Український Південь» з посиланням на сайт Великокопанівської громади. У повідомленні йдеться про наступне:

«Досить скоро у Великокопанівській громаді розпочнеться робота з впровадження культури здорового харчування.

Команда з освітян, медиків, представників влади та громадськості Великокопанівської ТГ розпочала свою роботу над розробкою проєкту з популяризації та впровадження здорового харчування. Два дні поспіль, 11 та 12 січня 2022 року, у місті Херсон вони працювали над розробкою проєктної ідеї, вартістю 15 000 швейцарських франків.

Начальниця відділу інформаційно-організаційної роботи та інвестиційної діяльності Анна Довженко зазначила: «Вже в лютому відбудеться конкурс проєктів, на який ми подамо розроблену ідею нашою командою. Ми залучимо школи та лікарню, розгорнемо інформаційну кампанію з нестандартним підходом та внесемо зміни в раціон за допомогою комунального кафе. Більше інформації чекайте вже після конкурсного відбору. Тримайте за нас кулаки!»

Тренінг «Створення та реалізація проєктів з профілактики неінфекційних захворювань на рівні громади» організували та провели Марина Брага, координаторка проєкту з питань комунікації зі зміни поведінки, Левко Довгань, експерт проєкту «Діємо для здоров’я» в Херсонській області, та Дар’я Седлєр, регіональна координаторка проєкту в Херсонській області. Учасники заходу були забезпечені проживанням, харчуванням та отримали відшкодування за проїзд за кошти проєкту «Діємо для здоров’я», партнером якого є Великокопанівська сільська територіальна громада з 2021 року.

Проєкт «Діємо для здоров’я» впроваджується Консалтинговою групою GFA у співпраці з Університетськими клініками Женеви, Благодійним Фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї» та агенцією Be-it Health & Social Impact за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC)».

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня