Український Південь

Інформаційне видання

Представники Великокопанівської громади пройшли тренінг в рамках проєкту “Діємо для здоров’я”

У місті Дніпро пройшов тренінг “Як змінювати поведінку людей у громадах за допомогою комунікації”, у якому взяли участь представники освіти, медицини та сільської ради з Великокопанівської громади.

Протягом двох напружених днів учасники говорили на дуже важливі теми: профілактику неінфекційних захворювань, фактори та групи ризику, про потреби цільової аудиторії та аналіз її цінностей.

Також в результаті плідної дводенної роботи представниці нашої громади розробили стратегію, план комунікаційних заходів та цілу інформаційну кампанію з питань профілактики цукрового діабету, які найближчим часом почнуть реалізовувати на території Великокопанівської ТГ.

Нагадаємо, що у травні поточного року Великокопанівська громада стала переможницею в конкурсі на участь в україно-швейцарському проєкті «Діємо для здоров’я». Саме тоді із 82 пропозицій з 5 цільових регіонів (Херсонської, Дніпропетровської, Полтавської, Львівської та Рівненської областей) було відібрано 20 учасників проєкту однією з яких стала й наша громада.

Головною метою цього проєкту є зменшення тягара хвороб та запобігання передчасній смертності, а також підвищення тривалості життя чоловіків та жінок шляхом інтегрованого підходу до профілактики, лікування та контролю неінфекційних захворювань.

Великокопанівська ТГ

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня