В ШГП створюються європейські умови для навчання дітей (відео)

Для дітей літні канікули це – можливість відпочити, а для працівників освітніх закладів – це час, коли можна підготувати все до наступного навчального року. “Школа гуманітарної праці” Херсонської обласної ради для забезпечення освітніх послуг має декілька корпусів,
в яких комплексно та грунтовно проходять нині ремонти, як у класах, так і в побутових приміщеннях загального користування. На території споруди початкової школи та дошкільної освіти оновлюються і декорації на стінах, й ігрові майданчики, аби дітлашні було – цікаво, захоплююче і яскраво проводити тут час та навчатись.

Влада Сєра – заступник директора з навчальної роботи розповіла:
“Глобально виконані всі ремонтні та будівельні роботи, зроблений капітальний ремонт покрівлі, підготували два приміщення для перших класів, зробили ремонт, постелили новий лінолеум, а найголовніше та найцікавіше придбали дві нові мультимедійні дошки, що дуже цікаво під час занять.”

У корпусі по вулиці Молодіжній , да навчаються учні середніх та старших класів, роботи розпочалися ще на початку літніх канікул, бо в закладі роблять все можливе , аби діти навчалися в комфортних , і безпечних умовах. Цій будівлі вже понад 70 років, при плановому огляді будівлі установлено, що виникла аварійна ситуація на 3 поверсі – прогнулася підлога майже на 7 см. Будівельники взялися її ліквідовувати, і знову вже обвалилася стеля на 2поверсі . Нині роботи активно ведуться, аби діти прийшли навчатися у відремонтовані та затишні класи.

У спортивному залі теж проводяться роботи з облаштування нового, додаткового, протипожежного виходу, який робиться за вимогою ДСНС.

Школа робить все можливе, аби створити європейські умови.
Влада Сєра додала:
” Ми дуже раді бачити наших дітей першого вересня, готуємо свято. І хочу сказати, що наступний навчальний рік – це юбілейний рік нашої школи – ми відзначаємо 30 років, тому раді бачити всіх вас !”
Тож вже скоро ремонтно-будівельні роботи закінчаться, а школа гостинно відчинить свої двері перед учнями, які відпочили під час літніх канікул.

Детальніше у відео телестудії “Український південь”.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com