Ремонт ділянки дороги вздовзж “Привозу” завершили в Одесі

Про це повідомили на сайті міської ради, – передає “Український Південь“.

31 липня 2021 року вул. Катерининська на ділянці вздовж ринку «Привоз» відкрита для руху автотранспорту. Тут завершено ремонтні роботи та нанесено розмітку.

Громадський пасажирський транспорт, маршрути якого проходять на даній ділянці, будуть рухатися виділеними смугами по обидва боки вулиці.

З урахуванням активного пішохідного руху на даній ділянці організовано три пішохідних переходи з т.з. «острівцями безпеки».

На перетині Новощіпного ряду з вул. Катерининською встановлений додатковий світлофор.

У ході інспекції проведених робіт мер Одеси поспілкувався з підприємцями, які торгують тут квітами.

«Ми зійшлись на думці, що в Одесі має бути чисто і красиво. Простір навколо Привозу перетворюється. Сьогодні – це невелика, але досить складна ділянка. Скоро тут будуть організовані пішохідні зони. На осінь заплановано висадку дерев уздовж дороги. Крім того, буде наведено лад з квітковими павільйонами», – підкреслив Геннадій Труханов.

Міський голова зазначив, що частина павільйонів, але вже у новому вигляді, залишиться на колишньому місці – уздовж тротуару, ближче до будівлі торгового центру. Решту квіткарів планується перевести на територію ринку, про що вже ведуться переговори з власниками ринку «Привоз».Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com