Газопровід довжиною 96 км побудують на Херсонщині

На Херсонщині побудують газопровід довжиною 96 км. Він дозволить газифікувати 9 тис. домогосподарств у 44 населених пунктах на адмінмежі з окупованим Кримом. Зокрема, буде забезпечена безперебійна подача газу в Генічеській громаді, та з’явиться газ в Новотроїцькому. Про це розповів міський голова Генічеська Олександр Тулупов у програмі “Официальный разговор” телеканалу “Дом” .

Раніше Генічеськ забезпечувався газом із вишок, розташованих у морі. Їх було складно обслуговувати, адже під час сильного вітру і в морози водолази не могли до них дістатися для того, щоб відрегулювати подачу газу. У 2016 році подача газу з цих вишок взагалі припинилася. Цю проблему вирішили, пробуривши свердловину на березі.

“На сьогодні вже пробурено свердловину на березі, яка отримує повне обслуговування: ми можемо спокійно додавати, збавляти обсяги подачі газу. Нам необхідно 70 тис. куб. газу на добу. Але якщо взимку впродовж тижня температура, скажімо, -20 градусів, то для всього населення нашої ОТГ не вистачить цього газу”, — зазначає Олександр Тулупов.

Тому був розроблений проєкт нового газопроводу. Він будуватиметься від Генічеська в сторону Новотроїцька і Асканії-Нови, і матиме протяжність 96 км.

“На сьогоднішній день вже готовий проєкт газифікації громади Генічеська, Новотроїцька, з’єднання Арабатської Стрілки і міста Генічеська з Асканією-Новою”, — говорить Тулупов.

За словами мера Генічеська, раніше очікувалося, що на будівництво газопроводу може знадобитися рік-півтора.

“На сьогоднішній день, можливо, і швидше, залишилося лише деякі зони прокладки узгодити. Тобто це пластикова труба, яка закопується і все. І ці 96 км можна і за три місяці прокласти. Все інше — це газорегуляторний пункт, розподільні станції, вони встановлюються в населених пунктах, і там вже методом створення кооперативів або якось по-іншому буде розподілятися, розгалужуватися далі”, — розповів він.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com