Депутати Миколаївської обласної ради підтримали ідею встановлення прапору за 14 мільйонів гривень

Про це розповіла депутат обласної ради Вікторія Москаленко.

Миколаївська обласна рада 37 голосам за підтримала ідею Зеленського про встановлення найбільшого прапору в м. Миколаєві за 14 млн. грн.: 5 млн. З обласного бюджету і 9 млн з бюджету міста.

На жаль, моя пропозиція про фінансування встановлення флагштоку за кошти Зеленського і за виключення цього проекту з програми соціально – економічного розвитку не підримана.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterКоментарі до: Депутати Миколаївської обласної ради підтримали ідею встановлення прапору за 14 мільйонів гривень

  1. Сергій сказав:

    Шановний пане голове! А чи не можливо придбати прапор на 150 тис. грн. дешевше (за 13 млн. 850 тис. грн.), а за вивільнені кошти (150 тис. грн.) відремонтувати частину дороги по на перехресті вулиці 11 лінія та 2 Поздовжня де суттєво порушені будівельні норми та правила побудови дороги внаслідок чого виникає запруда та збирається вода, якої нікуди дітись.
    Я Вам про це вже чотири роки неодноразово пишу, але отримую відповіді що у Міськвиконкому на це діло немає ні коштів ні бажання, хоча з тим, що ремонт дороги треба зробити Міськонком згоден. З повагою Сергій.

  2. Влад сказав:

    Пир во время чумы

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com