Громади Херсонщини отримають “мобільні кейси”

Офіс Реформ Херсонської області проводить вручення «мобільних кейсів» для Олешківської, Кочубеївської, Новорайської та Білозерської громад, яке відбудеться 2 грудня о 10:00 у приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації.

Після вручення пройде навчання для представників зазначених громад щодо навичок роботи з «мобільними кейсами».

Довідка:

Проєкт «”Мобільний кейс” як засіб забезпечення принципів доступності та справедливості при наданні адміністративних послуг населенню» реалізує Офіс Реформ Херсонської області.

Завдяки мобільному офісу маломобільні верстви населення та мешканці віддалених від ЦНАПу населених пунктів зможуть отримати адміністративні послуги, не відвідуючи установу. Це актуально, передусім, для людей, які через стан здоров’я не в змозі самостійно дістатися до ЦНАПу. З іншого боку, технічне оснащення «мобільного кейсу» дозволить адміністраторам ЦНАП забезпечити належну якість надання послуг.

З огляду на те, що частина ЦНАПів області на сьогодні забезпечена «мобільними кейсами», проєкт зорієнтований на підтримку діючих ЦНАПів, у яких вказана послуга відсутня.

Реалізація проєкту дозволить:

– посилити спроможність територіальної громади у наданні соціальних, правових, адміністративних послуг;

– створити умови для забезпечення рівного доступу до отримання адміністративних послуг громадянам України різного соціального статусу;

– забезпечити соціальну захищеність людей з обмеженими можливостями;

– підняти якість надання послуг населенню, завдяки чому створюватимуться умови для зменшення відтоку населення з громади;

– зміцнити довіру мешканців громади до влади.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com