Херсонські активісти відправили вторсировину на переробку

Херсонські екоактивісти не полишають надію привчити місцевих жителів сортувати сміття. Щомісяця вони проводять акцію “Tetra-pack”, у рамках якої відправляють вторсировину на переробку.

За словами організаторки акції Ольги Машкової, цього останнім часом виникали певні труднощі, тому на спільну відправку вже і не сподівалися. Та бажаючих приєднатися і відправити свої відходи на переробку виявилося чимало.

“Цього разу збирали відходи і по місту, маємо посилочку з Миколаєва. Чуємо, що наші друзі розповідають про нас своїм друзям, збирають відходи після корпоративів і це так приємно, ми хочемо щоб наш екоклуб зростав, а планета ставала чистішою. Радіємо, що кількість відходів у кожного зменшується, це наша основна мета – через сортування прийти до екологічного способу життя”,- ділиться пані Ольга.

За результатами збору з Херсона до Києва цього разу поїхало близько 8 кг пакетів (майже 2000 штук, при їх середній вазі 4 г) і майже 19 кг тетрапаків.

Нагадаємо, що у столиці тетрапаки перероблюють на корисні речі, а саме: зошити, блокноти, щоденники, ручки та олівці. Тож, жителів Херсонської області закликають не баритися і приєднуватися до акції. Тільки спільними зусиллями ми врятуємо наше навколишнє середовище від забруднення.

Мій Херсон

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com