Херсонці зібрали майже 4 мільярди гривень податків до бюджетів усіх рівнів

Саме такі показники оприлюднили у податковій службі Херсонщини за шість місяців 2020 року, аналізуючи надходження до бюджетів усіх рівнів від підприємницької спільноти регіону. До зведеного бюджету надійшло 3954 млн. гривень податків і зборів, минулорічний показник перевиконано на 221 млн. гривень надходжень.

Із загальної суми платежів бізнесмени Херсонщини перерахували до державного бюджету 1713 млн. гривень податків і зборів. Місцеві скарбниці херсонського краю отримали 56 відсотків із загальних надходжень або 2241 млн. гривень, які будуть спрямовані на вирішення соціально-економічних потреб місцевих громад регіону. Це на 80,5 млн. гривень податків більше ніж торік.

Надходження єдиного соціального внеску зросли на 70 млн. гривень у порівнянні з січнем – червнем минулого року та склали 2073 млн. гривень. Завдяки платникам податків нашої області, які чесно виконують свій конституційний обов’язок та своєчасно сплачують кошти до бюджетів усіх рівнів, стабільно наповнюються державна та місцеві скарбниці, забезпечуються коштами зобов’язання держави щодо пенсійних та інших соціальних виплат.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *