На Херсонщині 3 нових випадки захворювання на коронавірус, один з них летальний

Про це на Фейсбуці повідомив голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв:

 – Шановні мешканці Херсонської області, протягом доби ми отримали три нові лабораторно підтверджені випадки коронавірусу в нашій області. На жаль, один з цих випадків виявився летальним.

Це означає, що боротьба продовжується, і перемога в цій боротьбі залежить від кожного з нас. Найперше – від медиків, які знаходяться на фронті цієї війни проти коронавірусу, кожен день захищаючи нас від можливого розповсюдження цієї страшної хвороби.

Сьогодні я хочу звернутись до кожного, попросити кожного з вас. Залишайтесь вдома, користуйтесь рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я, зберігайте своє життя і своїх рідних

На щастя, ми маємо також позитивні новини: дівчина, яка кілька тижнів тому захворіла і зараз знаходиться в лікарні, має позитивну динаміку, ми сподіваємося на її швидке одужання.
Крім того, ми отримали значну частину допомоги від Президента України Володимира Зеленського, від підприємців і бізнесменів. І ця допомога буде лише зростати, але перемога в цій боротьбі сьогодні залежить від кожного.

Тож залишайтесь вдома, виконуйте рекомендації Міністерства охорони здоров’я України. Ми маємо об`єднатись заради спільної перемоги, ставши згуртованішими та сильнішими!

Увага‼️Важливе повідомленняШановні мешканці Херсонської області, протягом доби ми отримали три нові лабораторно підтверджені випадки коронавірусу в нашій області. На жаль, один з цих випадків виявився летальним. Це означає, що боротьба продовжується, і перемога в цій боротьбі залежить від кожного з нас. Найперше – від медиків, які знаходяться на фронті цієї війни проти коронавірусу, кожен день захищаючи нас від можливого розповсюдження цієї страшної хвороби.Сьогодні я хочу звернутись до кожного, попросити кожного з вас. Залишайтесь вдома, користуйтесь рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я, зберігайте своє життя і своїх рідних❗На щастя, ми маємо також позитивні новини: дівчина, яка кілька тижнів тому захворіла і зараз знаходиться в лікарні, має позитивну динаміку, ми сподіваємося на її швидке одужання.Крім того, ми отримали значну частину допомоги від Президента України Володимира Зеленського, від підприємців і бізнесменів. І ця допомога буде лише зростати, але перемога в цій боротьбі сьогодні залежить від кожного. Тож залишайтесь вдома, виконуйте рекомендації Міністерства охорони здоров'я України. Ми маємо об`єднатись заради спільної перемоги, ставши згуртованішими та сильнішими!

Опубліковано Юрій Гусєв Середа, 1 квітня 2020 р.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Коментар до: На Херсонщині 3 нових випадки захворювання на коронавірус, один з них летальний

  1. Durac сказав:

    Здається цей Гусєв такий самий йолоп, як той, хто його поставив на посаду: “дівчина, яка кілька тижнів тому захворіла” – “сподіваємося на її швидке одужання”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *