Спортсменка Юлія Рудєва повернулася з Китаю до Херсона (Відео)

Херсонська спортсменка, яка працювала у Китаї і довгий час не могла повернутися додому, сьогодні повернулася до рідного міста.

Одинадцять днів дівчина провела в Об’єднаних Арабських Еміратах, де здала усі аналізи. Вони підтвердили, що Юлія абсолютно здорова і не є переносником жодних вірусів. Також завтра спортсменка має намір звернутися до херсонських медиків і повторно здати необхідні аналізи, повідомляє Суспільне.

Спортсменка Юлія Рудєва повернулася із Китаю до міста Херсон. Дівчину, яка прилетіла рейсом “Стамбул – Херсон”, зустрічають в аеропорту.

UPD. Одинадцять днів дівчина провела в Об’єднаних Арабських Еміратах, де здала усі аналізи. Вони підтвердили, що Юлія абсолютно здорова і не є переносником жодних вірусів. Також завтра спортсменка має намір звернутися до херсонських медиків і повторно здати необхідні аналізи.Спортсменка Юлія Рудєва повернулася із Китаю до міста Херсон. Дівчину, яка прилетіла рейсом "Стамбул – Херсон", зустрічають в аеропорту.

Опубліковано UA: ХЕРСОН Понеділок, 17 лютого 2020 р.

Довгоочікувана зустріч! Бабуся херсонської спортсменки Юлії Рудєвої щойно дізналася про повернення онуки з Китаю.

UPD. Одинадцять днів дівчина провела в Об’єднаних Арабських Еміратах, де здала усі аналізи. Вони підтвердили, що Юлія абсолютно здорова і не є переносником жодних вірусів. Також завтра спортсменка має намір звернутися до херсонських медиків і повторно здати необхідні аналізи.Довгоочікувана зустріч! Бабуся херсонської спортсменки Юлії Рудєвої щойно дізналася про повернення онуки з Китаю.

Опубліковано UA: ХЕРСОН Понеділок, 17 лютого 2020 р.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Коментар до: Спортсменка Юлія Рудєва повернулася з Китаю до Херсона (Відео)

  1. Unknow сказав:

    …С ТЕМПЕРАТУРОЙ 37.2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *