Опинившись без роботи, жителька Херсонщини знайшла новий спосіб встати на ноги

Сьогодні мешканка Бериславського району, що на Херсонщині, Тетяна Хрипченко веде успішний бізнес, а ще донедавна була безробітною. До цього жінка багато років працювала медичною сестрою в поліклініці КНП ”Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Бериславської районної ради та сталося так, що її посаду скоротили.

Втративши роботу, вона звернулась до Бериславської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості з метою працевлаштування, де і дізналася від кар’єрного радника про можливість отримання одноразової допомоги по безробіттю для організації власної справи.

Повірити у власні сили Тетяні допомогло спілкування з фахівцем з профорієнтації після профдіагностичного тестування під час семінару з орієнтації на підприємницьку діяльність. Жінка вирішила ризикнути і зайнятись підприємництвом. Зважаючи на належну освіту та великий досвід роботи в медицині з напрямком діяльності Тетяна визначилася швидко – «Роздрібна торгівля фармакологічними товарами в спеціалізованих магазинах».

Захистивши бізнес-план, жінка отримала одноразову допомогу по безробіттю для відкриття власної справи.

Пані Тетяна організувала роботу аптечного закладу, що вчасно задовольняє потребу жителів селища у ліках та робить все можливе для того, щоб хворі не відчували перебоїв із ліками та лікарськими засобами.

Тетяна Хрипченко увесь свій досвід, професійну підготовку та душу вкладає  у справу охорони здоров’я населення, де проживає, та з впевненістю заявляє, що саме таке ставлення до своєї справи й приносить задоволення від того чим займаєшся.

Херсонський обласний центр зайнятості

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *