“Спілка жінок Херсонщини” збиратиме унікальні жіночі історії

Про це повідомила очільця Спілки жінок Херсонщини Ірина Ніколаєва. Поділитися своєю історією життєвих перемог і невдач можна з людьми, які підтримають, вислухають, порадять.

“З часу публікації мого посту про трагедію молодої мами з Олешок (чомусь по-іншому я цю ситуацію назвати не можу) мені майже щодня пишуть дівчата та жінки різного віку.

Десятки повідомлень. Десятки жінок. І кожна – зі своєю життєвою історією, думками, емоціями…
Хтось шукає підтримки, хтось розповідає про свій сердечний біль, а хтось – як вдалося стати сильнішою і витримати болючі життєві удари.

Знаєте, кожне Ваше повідомлення, кожне Ваше переживання, кожна Ваша перемога – це крок, величезний крок назустріч Життю, назустріч Світлу та готовності до Змін.

Я дуже ціную Вашу довіру до мене. Я підтримую кожну з Вас серцем.
І я знаю, що ми всі разом зможемо допомогти тим жінкам, яким так потрібна підтримка та порада, яким так потрібна наша небайдужість. Разом ми можемо надихнути більше жінок на доленосні зміни…

Чим саме?
Успішними історіями таких же жінок, яким вчасно підставлене плече допомогло не опустити рук, а вистояти та рушити далі. Із високо піднятою головою.
Адже так краще видно сонце та небо. 

Якщо ви хочете поділитися своєю унікальною історією успіху й надихнути нею на зміни сотні інших, напишіть мені або на сторінку Спілки повідомлення у соціальних мережах.
Ми запроваджуємо нову рубрику #я_змогла_сжх, яка стане основою створення нового онлайн-ресурсу – платформи взаємодопомоги для жінок!”

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

 

Коментарі до: “Спілка жінок Херсонщини” збиратиме унікальні жіночі історії

  1. Фаїна сказав:

    Я дуже хочу написати свою маленьку історію. До якого числа надсилати?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *