Із зони ООС на Херсонщину повернулися військовослужбовці Нацгвардії

Із зони проведення операції об’єднаних сил до Херсона повернулися військовослужбовці Національної гвардії України. Зустрічали їх у військовій частині №3056 й кореспонденти Суспільного.

Після тримісячного відрядження до зони проведення операції об’єднаних сил нацгвардійці повертаються до постійного місця несення служби, говорить командир Сергій Вакуленко:

“Сьогодні ми зустрічали своїх військовослужбовців, які виконували бойові спеціальні завдання в зоні ООС і повернулися після тримісячного виконання завдань на місце постійної дислокації. Завдання виконувалися у складі ротної групи. У складі ротної групи військовослужбовці, які служать за контрактом. Військовослужбовців строкової служби у нас Національна гвардія не відправляє в зону проведення ООС”.

Біля частини квітами зустрічає свого чоловіка Тетяна Ярмак:

“Я прийшла зустріти свого коханого чоловіка. Купила йому квіти. Дуже довго чекала на нього, переживала. Безсонні ночі – це дуже складно! Він там три місяці був. Це вже його п’ята ротація, тому я постійно переймаюся, нервую”.

Військові шикуються. Командир вручає подяки та нагороди. Сергій Дементьєв служить більше 20 років. Весь цей час підтримує його дружина Антоніна Ренденко. Зустрічати чоловіка жінка приїхала з Миколаєва. Зізнається, що звикла до служби та відряджень:

“Я дуже ним пишаюся! У нас в квартирі є цілий стенд із його грамотами. Від початку мені було дуже складно: й істерики були, і сльози, і я готова була пішки йти за чоловіком і забирати його звідти. Але потроху я розуміла, що це потрібно для того, аби ми могли спокійно спати. Я його у всьому підтримую”.

Миколі Васильченку – 21 рік. Хлопець родом з Берислава. Закінчив медичний коледж і вирішив підписати контракт з Нацгвардією. Сьогодні повернувся із третього відрядження до зони проведення операції об’єднаних сил:

“Там які принципи? Принцип – максимально швидко надати допомогу і не нашкодити людині. Закінчивши медичний коледж, дізнався, що в цій частині є вільне місце медика, тому я прийшов сюди. Я – фельдшер за освітою, вибрав цю професію і прийшов служити. Я їжджу фельдшером ротної групи, лікую людей, роблю все для того, щоб особовий склад не хворів. А якщо вже захворів, то намагаюсь максимально швидко вилікувати та поставити на ноги. Ну і в деяких випадках замінюю, тобто виконую службовий обов’язок”.

Три роки тому контракт із Нацгвардією підписав Олександр Матвєєв. Чоловік говорить, що мав гарну роботу. Та якщо в країні йде війна, то треба її захищати:

“На службу я прийшов в 2017-му році за власним бажанням. На даний момент в мене закінчується третій рік контракту. Служити мені подобається. По-перше, дружній колектив – ми тут всі, як одна велика сім’я. Це в мене вже третє відрядження і, якщо треба буде, ще раз поїду. Коли все почалося в Україні, то вирішив, що треба захищати свою родину, свою країну, тому що крім нас це ніхто не зробить”.

Із зони ООС повернулися військовослужбовці Національної гвардії України.

Із зони проведення операції об’єднаних сил до Херсона повернулися військовослужбовці Національної гвардії України.Детальніше – за посиланням: https://ks.suspilne.media/news/47122.Військова частина 3056 Національної гвардії України

Опубліковано UA: ХЕРСОН Четвер, 14 листопада 2019 р.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com