До кінця року у Херсоні реалізують 3 проєкти громадського бюджету

На засіданні Координаційного комітету з питань громадського бюджету, сертифікатами нагородили авторів проєктів – переможців.

За результатами голосування перемогли 18 проєктів – 7 малих та 11 великих на загальну суму, яка необхідна для їх реалізації –  9 747 668 грн.

Більшість проєктів будуть реалізовані у 2020 році. Згідно з програмою на реалізацію проєктів передбачено 10 млн гривень. Оскільки, на минулому засіданні було запропоновано профінансувати декілька проєктів вже у цьому році, члени Координаційного комітету та представники Департаментів, які будуть виконувати проєкти, розглянули всі малі проєкти, які перемогли та обрали 3, які можна виконати вже до кінця 2019 року.

Перший проєкт – «Вільне дихання – вільне життя» , який планує купівлю ендоскопічного обладнання для дитячої поліклініки. Це обладнання уможливить діагностику патологій та ЛОР-захворювань маленьких пацієнтів.

Другий проєкт –  “Дитсадок мій дім – буде затишно в нім“,  в якому передбачається оновлення та модернізація м’якого інвентарю (килимів, матраців, тюлей) в групах дошкільного навчального закладу, які б відповідали сучасним освітнім вимогам та сприяли б різнобічному розвитку дітей.

І останній проєкт, «Хай народна музика лунає – Україну окриляє» його автори прагнуть популяризувати українську народну музику серед дітей: закупити народні інструменти для оркестру Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості, навчати дітей, готувати їх до конкурсів та фестивалів.

Загальна сума, потрібна на реалізацію цих трьох проєктів складає 476 580 грн. 

ВгоруЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com