#Журналісти не мішень: у Херсоні розглянуть справу побиття журналістки

У Херсоні у середу розглянуть справу щодо нападу на журналістку Євгенію Вірлич. Про це вона повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці:

“2 жовтня (середа) о 9.00 призначено новий розгляд справи щодо нападу на мене Якубсон 10 липня 2018 року у приміщенні Херсонської міської ради. Наслідки нападу – численні забиття та струс мозку середньої тяжкості. Причина побиття – моя журналістська діяльність, хоча протилежна сторона усілякими шляхами натякає на якусь особисту неприязнь чи щось таке. В будь-якому разі, погрози мені з боку Якубсон та її друзів-депутатів почались рівно після того, як я стала запитувати документи стосовно їхньої діяльності та висвітлювати порушення. Через півроку – рівно за тиждень до сесії міської ради – прилетіло.

Рік потому справа розглядається СПОЧАТКУ, адже прокуратура чомусь порушила строки передачі до суду, потім була апеляція, яка вирішила повернути справу до суду першої інстанції.

Запрошую всіх охочих, а особливо – колег-журналістів. Сьогодні постраждала я, завтра може бути хто завгодно. Тим паче, із тими цирками, які виплясує родина обвинувачених. Тільки разом ми зможемо досягти покарання винних. Сподіваюсь”.

Справа розглядається в Херсонському міському суді 2 жовтня о 9.00 (каб. 908).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *