ХОДА прагне популяризувати центри надання адміністративних послуг

Про це повідомляють у прес-службі обласної адміністрації, зауважуючи,що на Херсонщині діють 26 центрів надання адміністративних послуг, аби полегшити життя жителям області, але не кожен знає про їхні функції та можливості.

Для всіх, хто досі витрачає час під кабінетами і стоїть у чергах, щоб отримати дозвіл, довідку чи погодження, у торговому центрі Херсона влаштували інформаційну акцію.

Очільник області Юрій Гусєв вважає, що люди мають знати, як можна отримати адміністративні послуги дистанційно за допомогою діджитальних засобів зв’язку: «Це допоможе їм зрозуміти, яким чином держава сьогодні надає послуги через ЦНАПи. Це європейський підхід, бо держава має працювати на потреби людей».

Як отримати адмінпослуги у ЦНАПі, всім охочим розповідали фахівці Управління Державної міграційної служби у Херсонській області, Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області, Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, Херсонський місцевий центр надання безоплатної вторинної правової допомоги та працівники ЦНАПу Херсона.

Усіх, хто зацікавився акцією, ознайомили з переліком адмінпослуг та порядком їх отримання.

Так, Надія Валеріївна лише сьогодні дізналася, що зареєструвати земельну ділянку та отримати кадастровий номер можна безоплатно протягом 14 днів, якщо звернутися до Центру надання адміністративних послуг або записатися онлайн.

Валентин Іванович дізнавався, як поїхати з дитиною за кордон, а Віталій Миколайович цікавився питаннями оформлення землі.
Всі хто звернувся до представників Центру за консультацією отримали кваліфіковану відповідь.

До безперечних переваг роботи ЦНАПів можна віднести спрощене й комфортне отримання громадянами адміністративних послуг, протидію корупції та уникнення посередницьких послуг.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com