У Генічеській громаді планують створити ЦНАП та його територіальні підрозділи

Аби жителі Генічеської громади могли зручно отримувати адміністативні послуги “на місці” в смт Рикове та Новоолексіївка (є діючий ЦНАП) планують створити територіальні підрозділи центру надання адмінпослуг. Також віддалені робочі місця ЦНАПу з’являться і в інших населених пунктах громади.

Про це домовилися 24 листопада під час спільної зустрічі між представниками програми “ULEAD з Європою: створення ЦНАП”, облдержадміністрації, відділу цифрових послуг ОДА та керівництва Генічеської громади.

Також у рамках подальшої співпраці Програма «U-LEAD з Європою» планує надати Генічеській громаді пакет підтримки, що включатиме:

– консультаційно-методичну роботу з інституційного створення ЦНАП, його територіальних підрозділів та віддалених робочих місць, а також інтеграції важливих для громадян та бізнесу переліку послуг;
– тренінги для персоналу ЦНАП та суб’єктів надання адміністративних послуг;
– впровадження Інформаційної системи «Вулик» для автоматизації роботи ЦНАП;
– облаштування передбачених для терпідрозділу ЦНАП в смт Рикове робочих місць меблями та комп’ютерною технікою.

Додамо, що облдержадміністрації  спільно з МінЦифрою проводить відповідну роботу щодо створення ЦНАПів в нових громадах, в тому числі й віддалених робочих місць та територіальних підрозділів таких ЦНАПів, триває по всій області.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com