Виробники цибулі півдня України навчались системній експортній діяльності

Цьогоріч сільгоспвиробники зібрали гарний врожай цибулі, ціна за кілограм на внутрішньому ринку сягнула рекордних 25 гривень. Для тих аграріїв. які не поспішають «зірвати куш» на ринку, а вибудовують системну експортну роботу, у Каховці був проведений семінар «Цибуля – тренд сезону: зберігання та доробка».

Експерти українського проєкту «Бізнес-розвиток плодоовочівництва» провели лекційне і практичне заняття для сільгоспвиробників та фермерів південних областей України. Проєкт реалізується за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. В Україні, за даними експертів проєкту, вирощується від 300 до 400 тисяч тонн цибулі. Мало овоч виростити, його потрібно довести до однорідної якості і зберігати в належних умовах, щоб отримати більші прибутки.

«Це продукт, який входить до борщової групи. Він традиційний для нашої кухні, існує попит на нього на внутрішньому ринку і в інших країнах Європи. Наша цибуля активно скуповується і перепродається іншими гравцями ринку, таким, як, наприклад, Польща. Необхідність таких конференцій в тому, щоб наші виробники розуміли, як формується ціна, як потрібно допрацювати продукт, щоб отримати більшу додану вартість від вирощеної продукції», – сказав голова громадської організації «Земля Таврії», представник проєкту UHBDP (м. Херсон) Олександр Синюк.

Для фермерів було презентовано нове обладнання для прийому, сортування, очищення цибулі, дані рекомендації щодо зберігання овочу. А познайомились учасники конференції з лініями закладання, сортування і фасування продукту на Каховському сільгосппідприємстві «Діамант».

«Цибулю ми доставляємо на новому обладнанні фірми «Grimme» (це лідер на ринку), а фасування здійснюємо на лінії польського виробництва, яке ми придбали й встановили цього року. Ми довго шукали таке устаткування, їздили по багатьох країнах, але саме це виявилось для нашого підприємства оптимальним», – розповів представник сільгосппідприємства «Діамант» Віталій Мотрюк.

У конференції взяли участь аграрії Херсонської, Миколаївської, Одеської, Запорізької областей.

«Нам продемонстрували процес вирощування цибулі: від нуля до потрапляння в холодильник, відбору овочів і потім – на експорт. Дуже пізнавальний захід, багато інформації, яку можна використати в себе в господарстві», – прокоментувала учасниця семінару з Миколаєва Марина Савченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *