«Кавунник» фізмату ХДУ об’єднав студентів, викладачів та випускників

На спортивній станції ХДУ «Водник» відбулося традиційне свято факультету комп’ютерних наук, фізики та математики «Кавунник». Для першокурсників цей день став особливо пам’ятним. Адже цього дня вони вибороли право із гордістю носити звання студентів Херсонського державного університету.

У дружньому колі зібралися першокурсники, студенти старших курсів, викладачі й навіть випускники. Студенти факультету комп’ютерних наук, фізики та математики зазначають, що «Кавунник» – це свято, де можна поспілкуватися та відпочити душею. Цей день на все життя залишиться у пам’яті представників факультету. Танці, співи, різноманітні конкурси, спортивні змагання, запальний флешмоб не дозволяли передихнути ані студентам, ані викладачам.

А головною родзинкою свята стала традиційна посвята першокурсників у студенти Херсонського державного університету! Варто пам’ятати, що студентське життя – це не тільки навчання та безсонні ночі над конспектами. «Наші студенти мають навчитися поєднувати навчання та відпочинок. І мені дуже хотілося б, аби дружня та креативна атмосфера, яка панувала на святі, зберігалася на нашому факультеті», – зазначає декан факультету комп’ютерних наук, фізики та математики ХДУ Наталя Кушнір. 

Прес-центр ХДУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *