У Херсоні пенсіонерів навчають комп’ютерній грамотності

Вийти на пенсію та стати “ІТ-бабусею” чи “ІТ-дідусем” – в бібліотеці імені Олеся Гончара проводять “Курси комп’ютерної грамотності для поважних користувачів”. Чому навчають на заняттях, дізналися кореспонденти Суспільного.

Це третє заняття у групи слухачів. Взагалі, говорить Оксана Золотухіна, курси розраховані на десять уроків, слухачам розказують про будову комп’ютера, безпечну роботу із ним, сучасні інтернет-сервіси, соціальні мережі. За бажанням групи програму корегують.

Тетяна Вахнюк говорить, що хоче відповідати сучасному ритму життя, тому і вирішила освоїти комп’ютерні технології:

“Століття нової інформації – треба вміти її отримувати, нею користуватися, йти у ногу з часом. Навчання – це життя. Ми навчаємося протягом усього життя”.

Одне заняття триває годину-півтори. Складається з теоретичної та практичної частин. Записатися на курси може будь-хто з користувачів бібліотеки, розказує Оксана Золотухіна. Заняття безплатні.

В бібліотеці імені Олеся Гончара проводять «курси комп’ютерної грамотності для поважних користувачів».

Вийти на пенсію та стати "ІТ-бабусею" чи "ІТ-дідусем" – в бібліотеці імені Олеся Гончара проводять "Курси комп’ютерної грамотності для поважних користувачів". Чому навчають на заняттях?Більше про тему – за посиланням: https://ks.suspilne.media/news/38780.

Опубліковано «Телеканал "Скіфія"».Херсон Понеділок, 16 вересня 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *