Херсонський студент взяв участь у Donbas Media Forum-2019

5-6 вересня у Харкові відбувся п’ятий щорічний «Донбас Медіа Форум». У 2019 році він проходив під гаслом «Час обирати журналістські стандарти».Херсонський державний університет на цьому заході представляв студент ІУ курсу спеціальності «Журналістика» факультету української філології та журналістики, ведучий телеканалу UA : Херсон Євгеній Пилипчук. 

Цьогорічний форум об’єднав близько 600 журналістів, громадських активістів, медіаменеджерів та науковців з України, країн Західної Європи та Північної Америки. У панельних дискусіях взяли участь відомі українські медійники, серед яких Павло Казарін, Наталія Лигачова, Наталя Гуменюк, Тетяна Іванова, Світлана Остапа, Сергій Томіленко та інші.

Гості форуму впродовж двох днів обговорювали проблеми, що виникли внаслідок порушення українськими ЗМІ стандартів професійної журналістики, зокрема низький рівень довіри аудиторії до медіа та їхньої діяльності.

Також приділили увагу вже традиційним для цього заходу питанням боротьби з російською пропагандою та фейковими новинами, міжнародного співробітництва в сфері протидії дезінформації та реінтеграції окупованих територій Донбасу.

Організатором форуму стала громадська організація «Донецький інститут інформації» та Донецький прес-клуб за сприяння Міністерства інформаційної політики України, Представництва ЄС в Україні, Посольства США та організації Internews Network.

Прес-центр ХДУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *