Офісні і шкільні стільці привезли до Херсонської школи 5

Різні стільці: великі і малі – офісні і шкільні привезла у ЗОШ № 5 команда Юрія Рожкова “Добро переможе” в співпраці з Фундацією “Голландія-Україна”. Адже саме їх давно не вистачало освітньому закладу! Цією проблемою поділилась Неллі Алієва, директор:

“Всі маленькі стільчики ми розмістили у молодшій школі, великі роздали вчителям по кабінетах, завучу, медсестрі, бібліотекарю. Це вже не перша поставка меблів з-за кордону. Влітку нам привезли парти і стільці, кілька років тому також меблі для учнів та сучасну велику дошку. Ними ми користуємось і зараз. Також для наших дітей Юрій Рожков організував чудове свято двору #діти_щастя_квіти. Завдяки цій співпраці ми роззнайомились з обласною філармонією і тепер плануємо цікаві заходи з музичним супроводом разом!” 

Радий співпраці і директор Філармонії Юрій Іваненко:

“Я живу поблизу цієї маленької школи. Тут пройшло моє дитинство. І коли я почув, що їй допомагає відомий меценат Рожков, навіть трохи здивувався. Бо, зазвичай, усі бажаючі підтримують великі рейтингові заклади, котрі вже мають певні досягнення у навчанні або спорті, про які всі знають, говорять… Мене це зацікавило. Ми з Юрієм познайомились на благодійній акції по допомозі хворій дитині, відтоді потоваришували. Зараз активно співпрацюємо: мої артисти з філармонії виступають на святкових концертах у дворах, а коли концерти організовуємо ми – Юрій Рожков допомагає з білетами, запрошує вчителів, представників ОСББ та інших колективів. Викупленими квиточками на концерти сучасних виконавців заохочує до гарних результатів старшокласників. Це як замкнене коло Добра. Продумане і організоване, від якого отримує користь максимальна кількість людей різного віку. Я з величезним задоволенням долучаюсь до таких добрих справ!”

#Добро_переможе

#Співпраця_на_благо_громади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *