Юрій Гусєв хоче в позаробочий час викладати в рідному ХНТУ

Про це очільник області наголосив під час святкування Дня знань в рідному Херсонському національно технічному університеті, де отримав першу свою вищу освіту.

Юрій Гусєв розповів, що вже у часи свого студентського життя отримав свій перший політичний досвід, адже був радником мера міста у справах молоді.

«В цьому залі в 1999 році я познайомився з Президентом України, який приїхав в університет, а я зухвало задавав не дуже зручні питання. Мені тоді здавалось, що все можливо в нашому університеті. Це почуття я несу з собою завжди і вірю, що все можливо», – поділився голова ХОДА власним прикладом зі студентами.

Але Юрія Гусєва з цим навчальним закладом пов’язує не тільки навчання. У цих стінах він зустрів свою майбутню дружину Ольгу: «Ми разом вже 15 років і виховуємо двох діточок. Отже можу відверто сказати, що в свій час, обираючи до якого навчального закладу вступати, я обрав свою Долю!».

Очільник області також закликав молодь не вдаватися до трудової міграції, а реалізувати свій потенціал в рідній країні: «Я вас прошу давайте не їхати далеко, а будувати Європу в нашій рідній країні та разом думати над тим, що кожен з нас може змінити».

Слід зазначити, що паралельно з основним навчанням і роботою на політичному і громадському терені голова облдержадміністрації закінчив 2 програми Harvard Kennedy School.

«Я хотів би продовжити викладання. Я навчався і викладав в різних університетах, в тому числі навчався в Гарвардському університеті в Сполучених Штатах, і я хотів би в позаробочий час викладати в рідному ХНТУ»,- підкреслив Юрій Гусєв.

Привітавши студентів з початком навчального року очільник області подарував книжки до бібліотеки університету та наголосив, що немає обмежень для мрій та немає обмежень для їх реалізації.

прес-служба Херсонськоъ ОДАЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com