Для батьків учнів шкіл і вихованців дитсадків запрацює «гаряча» телефонна лінія

З метою уникнення випадків незаконних зборів грошей з батьків на потреби навчальних і виховних закладів Херсонщини, голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв запропонував створити «гарячу» телефонну лінію, на яку б люди зверталися та інформували Департамент освіти, науки та молоді ОДА.

Про це йшлося на  засіданні колегії облдержадміністрації під час обговорення питання готовності закладів освіти до роботи в новому 2019/20 навчальному році.

Директор Департаменту освіти, науки та молоді ОДА Євген Криницький звернув увагу, що відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації №200 від 17 березня 2016 року «Про удосконалення контролю за отриманням батьківських внесків  у закладах освіти області» будь-які грошові допомоги з боку батьків чи спонсорів можуть здійснюватися тільки через спеціальні реєстраційні рахунки Державної казначейської служби України виключно на добровільній основі, з обов’язковим оформленням відповідної документації та відображенням у бухгалтерському обліку.

Все ж очільник області наполіг на створенні «гарячої» телефонної лінії і зауважив:

«Сьогодні освітні заклади отримують чималі кошти державної субвенції на розвиток та утримання. Тож залучення додаткової батьківської фінансової допомоги означає лише неефективне використання коштів самими чиновниками».

сайт Херсонської ОДАЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com