У Херсоні триває флешмоб БасейнуХДУбути

Усім присутнім на запуску води у плавальному басейні Херсонського державного університету запропонували зробити селфі або світлини і розмістити їх під таким хештегом у соціальних мережах. На автора найкращого фото чекає приз.

Будівництво басейну ХДУ відбувалось під пильною увагою громадськості. Усі етапи фіксували журналісти, блогери, громадські активісти. Зведення інфраструктурного об’єкту ініціював обраний ректор виші, народний депутат Олександр Співаковський. Запуск басейну стане черговим етапом інфраструктурного розвитку університету. 

«Для нас дуже важливо, щоб ХДУ став сучасним майданчиком для капіталізації наших студентів. Ми взяли курс на те, щоб створювати тут комфортне середовище, яке буде забезпечувати молоді, окрім освітньої траєкторії, ще й траєкторії, пов’язані з розвитком особистості, здоров’ям, спортом. Інвестиції в університети, в молодь необхідно розглядати насамперед як інвестиції в майбутнє», – сказав обраний ректор Олександр Співаковський.

На урочистому запуску всім запрошеним було запропоновано сфотографуватись на тлі басейну і викласти під #басейнуХДУбути у Фейсбук, Інстаграм, Твіттер. За рішенням студентського парламенту і проректорів виші, переможець селфі-конкурсу отримає цінний приз. Поки з призом остаточно не визначились, але як варіант можливий місячний абонемент на відвідини басейну. 

Херсонці діляться світлинами на своїх сторінках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *