Команда «Європейської Солідарності» продовжить розпочаті реформи, – Ніна Южаніна

У Херсоні розпочав роботу ІІ Міжнародний агропромисловий форум з розвитку фермерства. Цьогоріч до заходу долучилася голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, народний депутат України Ніна Южаніна. Народна обраниця розповіла про позитивні зрушення та інновації, які вона разом з однопартійцями вдалося впровадити за 5 років роботи в парламенті:

«За останні 5 років насправді відбулася величезна кількість змін. Ми разом з командою Петра Порошенка намагалися підтримати всі галузі, які цього потребували. Це стосувалося і аграріїв. Насамперед, ті можливості, які ми надали сімейним фермерським господарствам – ніколи не розглядалися взагалі ніякою владою і не піднімалися, в принципі, в суспільстві».

Одним з таких важливих нововведень Ніна Южаніна називає запровадження системи розстрочення податку на додану вартість на 24 місяці та зменшення вдвічі ставки Єдиного соціального внеску. Це дало змогу вивести з тіні заробітні плати, які роботодавці раніше виплачували в конвертах.

«База оподаткування розширилася і ми маємо ті ж самі надходження єдиного соціального внеску. Це є наше спільне досягнення. І це якраз і є та довіра один до одного, про яку ми неодноразово сьогодні чуємо і говоримо», – наголосила під час зустрічі з підприємцями Ніна Южаніна.

Серед планів на наступні 5 років у «Європейської Солідарності» розроблення оптимальної концепції ринку землі та поширити спрощену систему оподаткування, не лише на сімейні фермерські господарства, але на й інші категорії аграріїв.

«Необхідно найближчим часом прийняти концепції, яку можна реалізувати, яка прийнятна і для агровиробників, і для власників земельних ділянок. Ми маємо з цим питанням рухатися швидко. І Партія «Європейська Солідарність» буде приймати активну участь і пропонувати ті моделі, які ми пропонували останніми роками у парламенті. Сьогодні багато говорять, що майже 40% все ж таки аграріїв залишається в тіні. Завдання «Європейської Солідарності» докласти максимум зусиль, щоб подібного роду законодавство прийняти і для середнього фермера, який вирощує продукцію чи то сільськогосподарську продукцію, чи то продукти переробки», – зазначила народний депутат України Ніна Южаніна.

Ніна Южаніна звернула увагу, що саме серед представників «Європейської Солідарності» найбільше фахівців, які розуміються на аграрній тематиці. Тому завдання політсили – завершити розпочаті реформи уже в новому складі парламенту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *