У ХДУ вручили сертифікати слухачам “Університету третього покоління”

Зазвичай, люди, які вийшли на пенсію, не відчувають себе корисними та потрібними суспільству. Постає питання: що з цим робити? Невже життя людей похилого віку так і залишиться одноманітним і пасивним? Цим питання зацікавився Херсонський державний університет. І знайшов відповідь – станьте студентами «Університету третього покоління»!

Так, у листопаді минулого року на базі Херсонського державного університету відкрито новий соціальний проект «Університет третього покоління – для молодих душею студентів». Ініціатором та організатором даного проекту виступив народний депутат України Олександр Співаковський.

Олександр Володимирович займає активну позицію –  люди, які віддали найкращі роки державі, потребують особливої уваги. «Ми повинні навчатися впродовж всього життя. Адже, поки є бажання навчатися та пізнавати цей світ  –  життя має сенс.  Філософія нашого навчального закладу – «Університет третього покоління» буде продовжувати свою роботу. Для нас дуже важливо, щоб всі знали, що двері Херсонського державного університету відкриті для всіх», – зазначає Олександр Співаковський.

З лютого 2019 року у виші працювали секції за напрямками. Факультети вишу представляли свою тематику та пропонували різнопланові заняття.

На всіх, хто всупереч віку та стереотипам про те, що в люди похилого віку не можуть «йти в ногу з часом» прагне навчатися та розвиватися чекали кращі викладачі одинадцяти факультетів ХДУ. А фахівці соціально-психологічної служби вишу, у свою чергу, надавали будь-яку підтримку та висококваліфіковану консультацію.

Навчальний заклад робив усе можливе для того, аби життя студентів «Університету третього покоління» стало змістовним, насиченим та цікавим. Кожен «молодий душею» студент мав можливість займатися тим, що йому цікаво, відкритися по-новому та реалізувати себе.

Для тих, хто бажає більше дізнатися про свій рідний край, у рамках проекту, була організована та проведена пізнавальна екскурсія містом, відбулися зустрічі з видатними письменниками Херсонщини та народними артистами України. А для студентів, які прагнуть крокувати в ногу з часом та просто бути сучасним у виші працювали курси з комп’ютерної грамотності та заняття з вивчення іноземних мов. При Юридичній клініці ХДУ для людей похилого віку проводилися консультації з кримінального, сімейного, цивільного, житлового, земельного, трудового права та соціального забезпечення.

Значну увагу в «Університеті третього покоління» приділяли питанню здорового способу життя. Проводилися лекції з дієтології та здорового харчування, особливостей неврологічних порушень, захворювань опорно-рухового апарату та їх профілактики. Крім того, для «молодих душею» студентів відбувалися заняття з оздоровчої гімнастики.

З метою організації цікавого дозвілля та реалізації талантів й творчих здібностей слухачів «Університету третього покоління» на окремих факультетах проводили майстер-класи та заняття з вокалу.

Саме завдяки унікальному проекту «Університет третього покоління», який активно реалізовується у Херсонському державному університеті, у людей поважного віку Херсонщини з’явилася можливість гармонійно розвиватися, здійснювати свої мрії та інтегруватися в активне життя суспільства. А, головне, зрозуміти, що з виходом на пенсію життя тільки-но починається.

І вже сьогодні, народний депутат України Олександр Співаковський разом з в.о.ректора ХДУ Наталією Тюхтенко вручили «молодим душею студентам» сертифікати слухачів «Університету третього покоління». Вручаючи сертифікати Наталія Анатоліївна запросила всіх, хто прагне вчитися та розвиватися долучитися до активного та насиченого життя студентів «Університету третього покоління».

А по завершенню заходу на присутніх чекала концертна програма від талановитих студентів Херсонського державного університету.

 

Прес-центр ХДУЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com