Голова ОТГ з Херсонщини пояснив, чому вирішив йти до Верховної Ради України

Вегандз Мясникян, голова Роздольненської ОТГ, на своїй Фейсбук сторінці пояснив, що стало причиною прийняття рішення піти до Верховної Ради України:

– Два роки тому я твердо вирішив йти на вибори в ОТГ.

Крок за кроком, разом з командою ми будували дороги, ремонтували школи та садочки, розвивали медицину та охорону правопорядку. Моя територіальна громада одна з кращих в Україні, але приводів для радощів мало, адже я розумію, скільки селищ по всій країні занепадають, не маючи підтримки держави. Закони, що приймаються, не доходять на місця — люди зневірюються та потерпають від дій влади.

 

Я йду в Верховну Раду, щоб донести потреби населення. Допомогти сотні територіальних громад покращити своє життя.

Досить брехні та корупції!

Обирай нових політичних лідерів!

У цьому році вибори до Верховної Ради стануть шансом для молодих політиків і нових лідерів відбудувати країну. Зробити для свого рідного регіону більше потрібних та важливих речей: доріг, лікарень, шкіл. Країна має працювати на людей. Політики мають працювати для людей. Досить обирати тих, хто відбирає останню копійку та діє лише в своїх інтересах. Цьому потрібно поставити крапку, та почати відновлювати те, що роками занепадало.Новий світанок українського народу за новими лідерами! Новий світанок моєї рідної Херсонщини! Я, голова громади, йду до Верховної Ради і буду боротись за довіру виборців 185 округу

Publisert av Вегандз Мясникян Torsdag 13. juni 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *