Для майже 400 сімей Херсона збудують нове житло

26 березня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв взяв участь в урочистому відкритті початку будівництва житлового комплексу «Радужний» у Таврійському мікрорайоні, який забезпечить житлом майже 400 сімей.

«Я хотів би нагадати, що у 2015-2016 році по країні майже нічого не будувалося, іноземці до нас не їхали і інвестиції не заходили. Тобто кошти у регіон майже не вкладалися. Наразі, завдяки спільним зусиллям, ситуація змінилася. Інвестиційний клімат Херсонщини пробуджується, будуються нові проекти, а інвестор впевнено вкладає кошти в будівничу справу. Новий будинок – це символ нового життя! Забезпечення власним житлом є одним з найважливіших питань благополуччя громадян Херсонщини. Сьогодні ми створюємо всі умови, щоб молодь залишалася в області. А цей проект – це ще один крок до цього», – зазначив Андрій Гордєєв.

Ділянка під будівництва комплексу знаходиться на розі вул. Покришева і вул. Володимира Великого та займає 12 509 м кв площі. ЖК «Радужний» складатиметься з семи житлових секцій з торгово-адміністративними приміщеннями та підземним паркінгом на 60 машино-місць. Комплекс розбитий на 8 черг будівництва. Загальна кількість квартир – 399.

Генеральний план житлового комплексу розроблений з урахуванням максимальних зручностей для мешканців. Передбачається влаштування загального проїзду до всіх будівель. У подвір’ї планується розміщення майданчиків для дітей, заняття фізкультурою, відпочинку дорослого населення та інше.Також передбачається озеленення території. Відповідно до вимог кожен ганок входу до під’їзду буде обладнано пандусом для маломобільних груп населення.

сайт ХОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *