Як працюватиме програма боротьби з онкологічними захворюваннями на Херсонщині

Наприкінці січня на колегії Херсонської обласної державної адміністрації було представлено обласну програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019 ⎯ 2023 роки. Вона знайшла підтримку присутніх, адже всі розуміють надзвичайну важливість профілактики цих захворювань, забезпечення їх раннього виявлення та лікування. Онкологія є однією з найнебезпечніших медико-біологічних і соціально-економічних проблем. Захворюваність та смертність населення постійно зростають.

8 лютого під час XXIII сесії Херсонської обласної ради VII скликання цю програму було прийнято. За це рішення проголосували 49 депутатів.

«Ми запропонували рішення, за яким робимо акцент на те, щоб в ранніх стадіях виявляти і здійснювати профілактику онкологічні захворювання. Ми виділяємо ресурс, аби це було безкоштовно для кожного жителя області. Також буде створено 4 скринінгові центри в регіоні, в яких ці аналізи оброблятимуться, у випадку виявлення, результати направлятимуться до Херсонського онкодиспансеру. Обласна програма боротьби з онкозахворюваннями є революційною, їй немає аналогів в Україні. Дякую депутатському корпусу за підтримку», – прокоментував голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code