Секретар Херсонської міської ради скандальне рішення №1752 про земельні питання не підпише

Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко  написала на своїй сторінці у ФБ:

Тиждень провела у Литві, вивчаючи досвід місцевого самоврядування, де влада спільно з громадою вирішує проблеми, де чиновники чітко дотримуються норм закону і виконують свій обов`язок. Паралелі вражають. Отримала на підпис рішення сесіі міськради, які 30 листопада були підтримані. Підтримане рішення за номером 1752 – земельне питання, обурює порушенням законодавчих і містобудівних норм. Дивно, що такі проекти рішень не тільки отримали позитивний висновок, але були підтримані і в профільній комісії, і на робочій групі. Мого підпису під таким рішенням не буде”.

До заперечень секретаря Херсонської міської ради Олени Урсуленко потрапляє і пункт 1.9. рішення, яким запропоновано дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Авто-Плаза» – орієнтовною площею 0,6500 га, із земель комунальної власності, по Новомиколаївське шосе, 7-а, під будівництво та обслуговування автосалону зі стоянкою для розміщення автотраспорту з допоміжними спорудами.

Вказана земельна ділянка розташована близько до Агробіостанції-ботанічний сад Херсонського державного університету, повністю перекриває проїзні шляхи до нього, розташована у підзоні зелених насаджень та має інші суперечності, відповідно до інформації наданої представниками вищевказаного навчального закладу. Окрім цього, ряд нормативно-правовоих актів визначає обмеження щодо розташування автомобільних стоянок. Зокрема, відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 19.06.1996 за №173 «Про затвердження Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» та Державних будівельних норм «Містобудування”, – зазначила у документі секретар міської ради Олена Урсуленко.

 Далі інформує Олена Борисівна  про таке:  Хочу зазначити, що на пленарному засіданні XXV сесії міської ради від 30.11.2018 депутатом міської ради Чемерисом М.В. зауважено, що зазначена у рішенні територія розташована на вузлі мереж водопроводу і каналізації. Проходить водогін 600 мл., який забезпечує водопостачання мікрорайону Шуменський. Магістральний водопровід, який йде на промислову зону ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», будівельної компанії «Будмеханізація» та інших підприємств, що розташовані поблизу та запропоновано зняти цей пункт. Це є санітарною зоною. У комплексному висновку від 02.10.2018 №114-20590-15 стосовно надання дозволу на розроблення проекту землеустрою відсутній запис від управління земельних відносин щодо відповідності до вимог чинного законодавства на відміну від інших висновків, які мають вагоме значення при вирішенні питання” .

На сьогодні студенти Херсонського державного університету звернулись з проханням до керівництва міста заветувати це рішення, яке було проголосоване 30 листопада 2018 року, – повідомляє “Український південь“.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code