Вибори в ОТГ на Херсонщині у грудні відбудуться

На Херсонщині 23 грудня заплановані вибори у Бериславському районі – у  Милівській та Шляхівській ОТГ, – повідомляє “Український південь“.

На зустрічі з журналістами Президент України Петро Порошенко запевнив, що  зробить все можливе, щоб провести вибори в об’єднаних громадах. 

Президент Петро Порошенко зауважив, що закон визначає – під час воєнного стану не можуть проводитися вибори, в тому числі  проводитись вибори в об’єднаних територіальних громадах.

«Я хочу наголосити, що я зроблю все від мене залежне… Бо від загрози російської агресії у нас, на сьогоднішній день, демократія не порушена. І ніякої там військової влади у нас немає… Я зроблю усе від мене залежне, щоб на наступне пленарне засідання Верховної Ради України підготувати необхідні законодавчі ініціативи, які будуть мати обмежений термін дії до кінця поточного року, які б дозволили провести вибори в об’єднаних територіальних громадах», – розповів він.

Глава держави відзначив важливість забезпечення нормального життя українських громадян та реформи децентралізації, що спрямована на підтримку людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *