ХДУ домовився про співпрацю з польським університетом

Зараз у Академії імені Яна Длугоша (Польща) з робочим візитом перебуває делегація Херсонського державного університету.

До складу делегації увійшли: в.о.ректора ХДУ Наталья Тюхтенко, проректор з міжнародних зв’язків, науково-педагогічної роботи та комунікаційних технологій Оксана Лаврикова і декан педагогічного факультету Любовь Петухова.

3 жовтня представники Херсонського державного університету долучилися до церемонії урочистого відкриття 2018-2019 академічного року.

Церемонію відкрила ректор Академії Анна Випіч-Гавронська. Вона подякувала почесним гостям, які прибули на захід.

У свою чергу, з привітальними словами від очільника Комітету з питань освіти і науки, члена міжнародної Парламентської асамблеї Україна-Польща, почесного професора Академії імені Яна Длугоша Александра Співаковського  звернулася декан педагогічного факультету Любов Петухова. Вона подякувала від імені очільника за плідну співпрацю та зазначила, що одним із пріоритетних напрямків роботи вишу є співробітництво з провідними освітніми закордонними закладами. Також Любов Євгенівна побажала польським колегам успішної реалізації задумів і планів, повного використання можливостей на шляху професійного становлення та вдалого навчального року.

Крім того, у рамках візиту відбулася зустріч представників ХДУ з польськими колегами, де були присутні декан педагогічного факультету Академії, професор Єлігіуш Малолєпши, професор Тадеуш Срогаш та делегація нашого університету: в.о.ректора Наталія Тюхтенко, проректор з міжнародних зв’язків, науково-педагогічної роботи та комунікаційних технологій Оксана Лаврикова, декан педагогічного факультету Любов Петухова .

Присутні обговорили можливі шляхи співпраці, висловили наміри й надалі налагоджувати професійні та наукові зв’язки між навчальними закладами і продовжувати працювати у межах реалізації програми подвійного дипломування для студентів спеціальностей: дошкільна освіта, фізичне виховання, фізична терапія, образотворче мистецтво.

Також на зустрічі була підписана угода про співпрацю між польським вишем та Херсонським державним університетом.

ХДУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code