На Херсонщині призначили нового начальника Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України

28 серпня голова Державної прикордонної служби України, генерал-полковник Петро Цигикал представив нового начальника Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Так, згідно з наказом Голови Державної прикордонної служби України від 18.07.2018 #663-ос ним став полковник Олександр Пімєнов.

«Полковник Пімєнов знає як правильно організувати штабну та оперативно-розшукову робити. Він має досвід у протидії контрабанді наркотичних засобів та торгівлі людьми, а також затриманні нелегальних мігрантів. Впевнений, що він понесе гарну службу на Херсонщині», – прокоментував генерал-полковник Петро Цигикал.

Приєднався до привітань новопризначенця голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв: «Область у нас специфічна, вона межує з тимчасово окупованою територією АР Крим, тому Херсонщина – це зовсім інше випробовування. Нам є що боронити! Я бажаю, щоб Ви утримували той темп розвитку загону, який є наразі. Бажаю найти порозуміння з вашим колективом та бездоганно виконувати свою роботу».

Варто зазначити, що під час заходу було оголошено про призначення начальником Східного регіонального управління Державної прикордонної служби Андрія Ігнатьєва, який раніше очолював Азово-Чорноморське регіональне управління Державної прикордонної служби України.

Новопризначений начальник Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України Олександр Пімєнов подякував за виказану довіру та пообіцяв служити українському народові.

Довідково:

Полковник Олександр Пімєнов народився на Одещині, закінчив прикордонну академію у 1998 році, пройшов всі прикордонні ланки починаючи від прикордонної застави.

сайт ХОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *