На Херсонщині потрібно суттєво скоротити кількість комунальних підприємств

Та й в цілому по Україні. Бо вони працюють неефективно, накопичуючи мільярдні борги, – в інтерв`ю “Українському півдню” прокоментував Олександр Сидоренко.

Директор зі стратегічного розвитку Новокаховського підприємства «Піонер новітніх технологій», депутат шести скликань Херсонської обласної ради Олександр Сидоренко вважає, що причина неякісних послуг, які надають комунальники за великі гроші, криється в тому, що частина української економіки живе в ринкових умовах, а частина «освоює кошти», як це було 20-30 років тому.

«Немає конкуренції – немає якості, немає відповідальності за гроші, бо їх не брали у банку в кредит на загальних умовах… Якби було так, то ринок надання послуг громаді був би конкурентним. І тут хто не вижив, піде торгувати шкарпетками на базарі. Це теж добрий досвід заробляти гроші. Потрібно дати можливість іншим підприємствам зайти на цей ринок. А у нас залишилась велика кількість КП. Треба порахувати, скільки грошей йде в їхні статутні фонди, скільки коштують їхні послуги, і порівняти з витратами на освіту, медицину, тощо. Цю гостру дискусію треба піднімати саме нині, напередодні виборів», – впевнений Олександр Сидоренко.

Новокаховське підприємство “Піонер новітніх технологій” відоме виготовленням альтернативних видів палива, впровадженням енергозберігаючих технологій, створенням інших варіантів отримання тепла традиційним газу та нафті.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *