Виробникам товарів Одеської області допоможе «Центр підтримки експорту»

Восени почне свою роботу «Центр підтримки експорту» при Одеській обласній державній адміністрації. Вже зараз його фахівці запрошують до співпраці виробників Одеської області, які мають бажання експортувати свої товари за кордон.

«Фахівці “Центру підтримки експорту” вже почали перемовини із торговельними мережами за кордоном. Наразі, зокрема, є попит на наші продукти харчування у країнах Перської затоки», — повідомила радник голови Одеської ОДА з питань інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Дар’я Антоненко.

Аби долучитися до обласної програми підтримки експортерів, надсилайте інформацію про власні товари за адресою: dantonenko@odessa.gov.ua.

Нагадаємо, у червні голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов анонсував відкриття «Центру підтримки експорту» у регіоні. Мета проекту – надавати консультації та на практиці допомагати бізнесу експортувати свої товари.

Джерело- https://oda.odessa.gov.ua/news/virobnikam-tovariv-odeskoi-oblasti-dopomoze-centr-pidtrimki-eksportuЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com