Одеська фабрика 3D-друку експортує свої вироби до Європи та американських компаній

Фабрика 3D-друку Kwambio виготовляє 3D принтери та керамічні вироби для дизайн-індустрії, аерокосмічної промисловості та вже тестує біодрук порошками для створення кісткових структур на ринку Швеції та Швейцарії, повідомляє U open EU
Одеські розробники мають шоуруми у Лондоні, Мілані та експортують свої вироби на ринки США, Скандинавії, Великобританії і Франції. Фабрика працює з компанією General Electric, яка купляє українські 3D принтери для тестування нових лопаток турбин.

Нагадаємо, що у лютому поточного року Фабрика 3D-друку Kwambio представила перший в світі високоточний 3D-принтер, що друкує готові керамічні вироби будь-якої складності з екологічних матеріалів власної розробки. Вперше стартап Kwambio заявив про себе перемогою на конференції IDCEE-2014, де отримав призові 15 тисяч євро.

У 2016 році Kwambio відкрив першу в Європі фабрику для 3D-друку керамічних виробів. В кінці 2017 року компанія представила перший високоточний і швидкісний 3D-принтер Ceramo One. Він може надрукувати промислові зразки, посуд, предмети домашнього декору і навіть кісткові імплантати. Стартап отримав ще 500 тисяч доларів інвестицій від венчурних фондів, представив свою розробку на виставці споживчої електроніки CES в Лас-Вегасі і зацікавив промислові компанії по всьому світу, серед яких велика корпорація – General Electric, яка підписала контрокт з Kwambio на поставку 3D-принтеров.

Одеська фабрика 3D-друку експортує свої вироби на ринки США, Скандинавії, Великобританії та Франції

Одеська фабрика 3D-друку експортує свої вироби на ринки США, Скандинавії, Великобританії, Франції та продає 3D принтери власної розробки корпорації General Electric.Фабрика 3D-друку Kwambio виготовляє 3D принтери та керамічні вироби для дизайн-індустрії, аерокосмічної промисловості та вже тестує біодрук порошками для створення кісткових структур на ринку Швеції та Швейцарії, повідомляє U open EUОдеські розробники мають шоуруми у Лондоні, Мілані та експортують свої вироби на ринки США, Скандинавії, Великобританії і Франції. Фабрика працює з компанією General Electric, яка купляє українські 3D принтери для тестування нових лопаток турбин.Нагадаємо, що у лютому поточного року Фабрика 3D-друку Kwambio представила перший в світі високоточний 3D-принтер, що друкує готові керамічні вироби будь-якої складності з екологічних матеріалів власної розробки. Вперше стартап Kwambio заявив про себе перемогою на конференції IDCEE-2014, де отримав призові 15 тисяч євро. У 2016 році Kwambio відкрив першу в Європі фабрику для 3D-друку керамічних виробів. В кінці 2017 року компанія представила перший високоточний і швидкісний 3D-принтер Ceramo One. Він може надрукувати промислові зразки, посуд, предмети домашнього декору і навіть кісткові імплантати. Стартап отримав ще 500 тисяч доларів інвестицій від венчурних фондів, представив свою розробку на виставці споживчої електроніки CES в Лас-Вегасі і зацікавив промислові компанії по всьому світу, серед яких велика корпорація – General Electric, яка підписала контрокт з Kwambio на поставку 3D-принтеров.

Опубліковано Ukraine Now Четвер, 19 липня 2018 р.

Повідомляється на Ukraine Now

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code