Херсонські благодійники передали лікарні обладнання на майже 70 тис. гривень

Про акцію, в якій взяли участь небайдужі херсонці на Фейсбуці розповів Олег Стецюк, який каже, що в рамках благодійної акції “Хочу жити” оновлено медичне обладнання в акушерському відділенні однієї з місцевих лікарень:

 – Херсонський благодійний фонд «СОФІЯ» долучився до благодійної акції «Хочу жити» Фонду Громади Херсона «Захист» з метою допомогти замінити старе медичне обладнання в акушерському відділенні обласної клінічної лікарні, де приймають найтяжчих породіль зі всієї області.

Під час зустрічі з заступником головного лікаря з акушерства та гінекології Херсонської обласної клінічної лікарні Германом Юрієм Віталійовичем було приємно почути і побачити, як нове медичне обладнання допомагає новонародженим дітям. Підприємець, і партнер благодійної акції «Різдвяне тепло» Андрій Сидоренко, а також координатор благодійної акції «Різдвяне тепло», і член правління ХБФ «СОФІЯ» священик Олег Стецюк, висловили подяку всьому медичному персоналу за їхню самовіддану працю щодо захисту життя дітей.

Підсумовуючи завершення благодійної акції «Хочу жити» голова правління ХОБФ «Захист» Лариса Михайлівна Польська проінформувала про те, що «…на зібрані кошти було придбано та 15 лютого 2017 р. передано лікарні нове сучасне обладнання на суму 67 810 грн. Все передано офіційно: з балансу Фонду на баланс обласної клінічної лікарні (подробиці – у накладній, яку додаємо)»

Херсонський благодійний фонд «СОФІЯ» висловлює особисту подяку всім партнерам благодійного проекту «Різдвяну тепло»:
– Фейшен кафе “Зефір” (вул.. Перекопська 158-А);
– Кафе “Brothers Coffee” (вул.. 200-ті років Херсону 12);
– RockBurger Bar (вул.. Суворова 22);
– Ресторан “Підкова” (вул.. 49 Гвардійської Дивізії 22А на ТЦ «Променад Плаза»);
– Суші бар “Банзай” (вул..Суворова 10-Д);
– Кав’ярня “Автопланета” (вул..Залізнична 2-А);
– Кафе «ESPRESSO» (вул..Філатова 29)
– Кафе «Сладкий Рай» (пр..Ушакова 20)
– Магазин «Економний» (вул..Робоча 66)
– ТРО «ХЕРСОН FM» і шість радіостанцій: ЛЮКС ФМ; АВТО РАДИО; РАДИО ЭНЕРДЖИ; РАДИО ПЯТНИЦА; РЕТРО ФМ; НАШЕ РАДИО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code