Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Окупанти перетворюють школи на ТОТ Херсонщини у військові полігони

Мінпросвіти рф затвердило 17 обов’язкових предметів для шкіл на окупованих територіях. З історії тепер викладатимуть лише “історію росії”, “всєобщую історію” та “історію края” — без жодного українського змісту.

Про це повідомляє Цент національного спротиву.

Предмети “рідна мова”, “рідна література” чи “друга іноземна” дозволені лише за заявою батьків. Але на ТОТ це — ризик переслідувань.

Дітей примусово вчитимуть “духовно-нравственной культуре росіі”, керуванню безпілотниками та проходженню “воєнно-патріотичного виховання”.

 Як повідомили батьки нашому виданню, то  в школах на лівобережжі Херсонщини  окупаційна влада до цих заходів додає зустрічі з російськими військовими, які вбивають і мародерять на півдні України. Але цих терористів намагаються дітям представити, як “героїв”.
 Батьки розповідають, що вдома доводиться розповідати правду про російсько-українську війну, аби “пропаганда рф не заполонила дитячі душі”.
Поділитись публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН