У Бериславській громаді 36 жителів отримають одноразову матеріальну допомогу. Таке рішення ухвалили під час засідань профільних комісій, які відбулися 26 червня при Бериславській міській раді.
Про це повідомили у Бериславській міській раді.
Комісія з розгляду заяв щодо надання адресної одноразової грошової допомоги цивільним особам опрацювала 14 звернень від жителів громади.
Ще 22 заяви розглянула комісія, яка займається питаннями надання матеріальної допомоги ветеранам війни, учасникам антитерористичної операції (АТО), операції Об’єднаних сил (ООС), військовослужбовцям та членам їхніх сімей.
У міській раді зазначили, що кожне звернення розглядалося індивідуально. Під час ухвалення рішень члени комісій враховували подані документи, матеріальне становище заявників та інші обставини, що впливають на необхідність надання підтримки.
У Бериславській міській раді наголосили, що надання адресної матеріальної допомоги є одним із напрямів соціальної підтримки мешканців громади, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також військовослужбовців, ветеранів та їхніх родин.
Схожі публікації:
- Українські школярі можуть розраховувати на гарячі обіди й наступного року – нардеп Олена Шуляк
- У ХДУ з’явиться студентський омбудсман
- У Херсоні голови ОСББ обговорили відновлення світла, тепла та водопостачання після обстрілів
- Комуналка — лідер витрат: як українці використовують “зимову тисячу”
- Морпіх з Херсонщини Вадим Яровий представив український бокс на всеукраїнській конференції















