Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Жителі Херсонщини заборгували за послугу з розподілу природного газу понад 200 млн гривень

Сплата за газопостачання  та розподіл газу на Херсонщині:  споживачі заборгуввли величезні суми.
На деокупованій території Херсонщини акціонерне товариство Херсонгаз щодня забезпечує понад 150 тис. споживачів стабільним розподілом газу, не дивлячись на надскладну безпекову ситуацію регіоні та постійні обстріли. Борг побутових споживачів за розподіл природного газу на 01 травня перевищив 200 млн грн, – зазначили в компанії Херсонгаз.

Ця щоденна робота потребує великої кількості ресурсів: паливо, витратні матеріали, техніка, залучення фахівців і роботи проводяться виключно за кошти, отримані від оплат споживачів за послугу розподілу природного газу.

“Процеси обслуговування газової мережі (підтримка тиску, перевірки щільності, забезпечення протикорозійного захисту підземних газопроводів, обслуговування розподільчого обладнання тощо) також проводяться виключно за рахунок коштів, які надходять від оплат за послугу розподілу природного газу”, – додали в повідомленні  компанії “Херсонгаз”.


 Сплата за газопочастачання: компанія “Херсонгаз” не повідомляє на своїх  офіційних сторінках і сайті  про перерахунок  підчас окупації. Заборгованість населення (деокуповані території) за послугу розподілу природного газу на 01.05.2024 перевищила 202 млн гривень, у порівнянні, з 01.04.24 – вона збільшилася на 5,1 млн. гривень.

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН