Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Споживачі за теплопостачання під час окупації Херсона не сплачуватимуть, – міська рада

Херсонці не сплачуватимуть за теплопостачання під час окупації міста російськими військовими. Плата скасована, проводиться перерахунок. Зміни можна побачити в особистих кабінетах, – про це повідомили в Херсонській міській раді.

“Комунальним підприємством “Херсонтеплоенерго” на цей час виконується перерахунок споживачам за спожиту теплову енергію в окупаційний період на загальну суму майже 65 млн грн з ПДВ. За теплову енергію – більше 61 млн грн, абонентська плата – понад 2 млн грн. За додатковими роз’ясненнями звертайтесь за номером: 067 355 0133 Комунальні підприємства Херсонської міської ради вчасно і у повному обсязі виконують Постанову Кабміну щодо перерахунку оплати спожитих послуг в період окупації Херсона – з 1 березня по 11 листопада 2022 року”, – зазначив Роман Мрочко, начальник Херсонської МВА.

Раніше ми повідомляли, що херсонцям зробили перерахунок за водопостачання в період окупації Херсона. Вони можуть його побачити в особистих кабінетах.

Також читайте на сайті, як продовжити отримувати субсидії та пільги на житло в Херсоні в статті на сайті інформцаійного видання “Український південь”:

Для жителів Херсонщини змінилися умови нарахування житлових субсидій

Також читайте, як під окупації Херсона керівництво Херсонтеплоенерго вивело на власні рахунки 13 млн гривень, їх судитимуть:

Отримали підозру посадовці, які під час окупації Херсона вивели на власні рахунки 13 млн гривень із КП “Херсонтеплонерго

Дивіться відео, як  російська армія здійснила авіаудар по Херсону:

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН