Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Російські військові проводять уроки в школах окупованого лівобережжя Херсонщини

Колаборанти почали активно залучати військових та “добровольців” російської армії для промивки мізків дітей та виховання в них патріотів росії. Тому нещодавно бойовики угруповання “Дніпро” провели лекцію присвячену війні учням Новософіївської школи на тимчасово окупованій Херсонщині. Такі “лекції” є далеко не поодинокими випадками, а радше вже системними заходами, – повідомляє Центр національного спротиву.

Зараз у школах на окупованих територіях основними предметами є російська мова та історія. Діти цілими днями змушені вивчати подвиги дідів, що воювали та великий руский “язик”. Про математику, фізику чи хімію інколи взагалі не йдеться, адже тут критично бракує кадрів для закладів освіти. Мова насамперед про вчителів старших класів та представників адміністрації навчальних закладів.  Усе тому, що більшість педагогів на окупованих територіях відмовляються співпрацювати з окупаційною владою.

А ще окупанти не соромляться ставити на посади директора школи чи заступника з навчальної частини колишніх лаборантів або ж двірників.

Нагадуємо усім колаборантам — за співпрацю з окупаційною владою ви будете засуджені відповідно до чинного законодавства України. Закликаємо повідомляти про окупантів, колаборантів та російські війська усю відому тобі інформацію на анонімний чат-бот за посиланням.

Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”:

У Херсоні судитимуть викладача: організував навчальний процес за російським законодавством у захопленому виші

Депутату на Херсонщині оголосили підозру за співпрацю з окупаційною владою: очолив захоплену сільську раду

Дивіться на ютуб-каналі інформаційного видання “Український південь”, як на деокупованій Херсонщині створюють пожежні підрозділи6

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН