Гуманітарні центри Херсонської міської військової адміністрації продовжують надавати допомогу жителям громади. Волонтери гуманітарного центру Шуменського мікрорайону “Сильні бо вільні” надають допомогу людям з інвалідністю, лежачим та маломобільним, пенсіонерам, багатодітним родинам, а також жителям, які постраждали від російської агресії.
Минулого тижня більше 700 місцевих жителів отримали продуктові набори, побутову хімію, підгузки для дорослих, пелюшки та інше, – повідомляє Херсонська міська рада.
@Маломобільним та лежачим людям доставили додому продукти, засоби реабілітації. Сім’ї з дітками додатково отримали дитяче харчуваання, фруктові пюре та підгузки для малечі.
Питної води за тиждень люди отримали більше тонни.Дякуємо за співпрацю постійним партнерам – БФ “Save Ukraine”, БФ Святого Мартина де Поррес, БФ “Коридор ЮА”, БО “DTCare”, БФ “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ” та іншим. З питаннями можна звертатись за номером телефона: +38 099 291 40 37, – повідомляє роман Мрочко.
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438118502_384536051247687_6331735130830375881_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=zblx3-PJ3pQQ7kNvgH-iwtU&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfCTku1nIklKk3KHqwGuN1gb8WLjJj3K_JSXFjf2sXOR0A&oe=663CFAE3)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421995305_384536037914355_402549338666227697_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=QeWfJ64IEXQQ7kNvgGlDKii&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfCnxrGQx9JzHf8NEddlV0k7xkw3rjqKghb2IDIDZkRQMg&oe=663D2254)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438170608_384536034581022_3215072817256255105_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=oKoQ4tEnOe0Q7kNvgE8gFi0&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfCe_a2ak2rwraupwqpcIFJJJUPcAZjNirfgRLqH_TBrYQ&oe=663D0BF3)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438146122_384536047914354_4825262194602200478_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Y05zwvO2DKQQ7kNvgEzoKfV&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfB0A3IaVxsMQkyrcTfBItXwY6vs84YdosvIbkowUeujsg&oe=663D2210)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421988314_384536044581021_7136183814494276071_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=KiBhITDEdVIQ7kNvgGFfqPW&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfDHgBIaHlfNV0sqT91WHcvbql3W8EgutVA5gHNczTeTjw&oe=663D0A40)
Схожі публікації:
- П’ятьох правоохоронців у Голій Пристані підозрюють у співпраці з окупаційною владою
- Через масовані обстріли російських військових у Дніпрі загинула риба
- В Євпаторії знаходиться 128 викрадених херсонських дітей
- Ректор ХДАЕУ розповів про колаборантів, які працювали під час окупації міста
- Від отриманих тяжких травм на війні загинув мешканець Херсонщини Олександр Ткаченко