Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Окупаційна влада розпродає пансіонати та бази відпочинку на азовському узбережжі Херсонщини

Незаконно привласнені землі вздовж Азовського узбережжя окупаційна влада тепер активно пропонує так званим інвесторам із регіонів-шефів з росії. Йдеться насамперед про рекреаційні зони, пансіонати та бази відпочинку, – про це повідомляє Центр національного спротиву.

За словами гауляйтера дениса пушиліна, вони вибудовують такі відносини з майбутніми “інвесторами” таким чином, що вони (покупці) можуть брати ті чи інші пансіонати, землі під пансіонати і вже облаштовувати територію. А саме узаконення таких домовленостей може й почекати.

Виглядає на те, що сам пушилін не до кінця вірить, що можна беззаконно орудувати на тимчасово окупованих територіях України. Таки усвідомлення, що за кожен злочин обов’язково буде відповідальність  присутня у голові кремлівського посібника.

Центр національного спротиву нагадує – за колабораційну діяльність відповідно до КК України передбачено довічне позбавлення волі з конфіскацією майна і жодному колаборанту не вдасться уникнути відповідальності. Тому вкотре закликаємо повідомляти про колаборантів та їх злочини за  посиланням. Анонімність звернення гарантована.

Читатйе на сайті інформаційного видання “Український південь”:

Сергій Притула зустрівся з лікарями Херсона (фото)

Дивіться, як російська армія атакувала Одесу:

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН