Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Херсонській лікарні міжнародні партнери передали мобільну амбулаторію (відео)

Про це повідомила Херсонська МВА.

Одна із херсонських лікарень отримала мобільну амбулаторію, завдяки якій жителі Херсонської громади, у тому числі сіл та селищ, отримають доступ до якісних медичних послуг. Мобільну амбулаторію, придбання якої стало можливим за сприяння міжнародної спільноти, передала ГО «Ротарі Клуб Миколаїв».

Вартість її – близько 1,7 млн грн. Завдяки цій амбулаторії жителям Херсонської громади надаватимуть широкий спектр медичних послуг, серед яких огляди, щеплення, стоматологічні послуги, невеликі операції, невідкладна медична допомога тощо.

“Медична допомога – пріоритетний напрямок для нас, тому що майже кожного дня, на жаль, у Херсонській громаді страждають люди. Багато медзакладів наразі пошкоджено, а мобільна амбулаторія допоможе медпрацівникам оперативно та в комфортних умовах лікувати людей у різних куточках громади», – зазначила перша заступниця начальника Херсонської МВА Наталя Чехута.

Вона подякувала благодійникам за те, що не залишають Херсонську громаду наодинці із проблемами, які створила російська агресія.

“Спільними зусиллями нам вдається забезпечити доступ до медичних послуг усіх людей, які залишаються в Херсонській громадиі Дякую, що не лишаєтесь байдужими”, – наголосила Наталя Чехута.

Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”:

На Київщині меценат із США будує школу в містечку для ВПО: депутати в Боярській громаді підтримали благодійника

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН