Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Ексочільниця Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді в Херсоні отримала підозру за співпрацю з окупаційною владою

СБУ повідомила про підозру черговій колаборантці, яку окупанти призначили на «високі» посади у Херсоні, – повідомляє пресслужба Управління Служби безпеки в Херсонській області.
За матеріалами СБУ підозру у колабораційній діяльності отримала проголошена представниками окупаційної влади так звана «министр спорта Херсонской области».
СБУ встановила, що ексочільниця Херсонського Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді підтримала незаконну владу у тимчасово окупованому Херсоні та погодилась на співпрацю.
Влітку 2022 року вона була призначена на посаду начальника «департамента молодежной политики, семьи и спорта военно-гражданской администрации Херсонской области».
В ході реорганізації незаконного органу влади – обійняла посаду «исполняющего обязаности министра молодежной политики, семьи и спорта военно-гражданской администрации Херсонской области».
З серпня 2023 року підозрювана пішла на «підвищення», очоливши «министерство спорта Херсонской области».
На псевдопосадах зрадниця виконувала рішення кремля щодо становлення та функціонування окупаційної влади на захопленій росіянами території Херсонщини.
Під «патронатом» «военно-гражданской администрации Херсонской области» колаборантка розробляла проєкти державних програм у сфері молодіжної політики та координувала діяльність спортивних державних закладів. Організовувала урочистості до свят держави-агресора.
Працюючи на злочинну владу, колаборантка цілеспрямовано впливала на свідомість місцевих мешканців, формуючи в них ідеологію довіри до окупаційної влади рф.
Перед деокупацією Херсона зловмисниця втекла від правосуддя на Лівий берег річки Дніпро.
На підставі зібраних доказів «чиновниці» оголошено про підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років.
СБУ нагадує про невідворотність покарання тим, хто перейшов на бік ворога і веде війну проти України!
Заходи з викриття колаборантки проводили співробітники СБУ в Херсонській області спільно з Нацполіцією в Миколаївській області за процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури.
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН